Kreativní dílna

V kreativní dílně nalezte různé pomůcky a prostředky k vytvoření vlastních „uměleckých děl“.

Kreativní dílna
Pod pojmem kreativní dílna se skrývá téměř vše, co můžete potřebovat pro zrealizování svých vlastních uměleckých děl. V dnešní době existuje celá řada nových technik, prostředků a výrobků, které nám umožní rozvíjet svou fantazii.

Malování

Dnes můžeme malovat nejen na papír pomocí temperových, vodových barev, ale můžeme malovat také na sklo, na hedvábí, vytvářet vitráže, nálepky pomocí slupovacích barev, malovat si na obličej. Můžeme modelovat z plastelíny, keramické hlíny, moduritu, ale také například ze samotvrdnoucí hmoty.

Publikace

Když naší fantazii dojdou síly s novými nápady, co vytvořit a jaký prostředek k tomu použít, není nutné věšet hlavu. V dnešní době existuje nejen celá řada nových prostředků pro vytváření našich děl, ale také celá řada publikací, které nám pomohou naši fantazii rozvíjet.