Školní nábytek

Každý jsme strávili část svého života ve školních lavicích a proto každý ví, že je velmi důležité, aby žáci (naše děti) seděli ve škole na vhodné židli. Školní nábytek by měl splňovat funkční a bezpečnostní požadavky školního provozu.

Nový školní nábytek

Moderní pojetí školního nábytku je dáno jeho flexibilní přizpůsobivostí každému konkrétnímu uživateli. Novým nábytkem zde tedy vždy máme na mysli výškově nastavitelný školní nábytek. Jedna z možných variant školního nábytku, která má tu výhodu, že „roste s dětmi“. Více naleznete v katalogu firmy Chamber s. r. o.

Renovace školního nábytku

Z původního opotřebovaného školního nábytku je možné vytvořit zcela nový. Více naleznete v katalogu firmy Chamber s. r. o.