www.skola-vybaveni.cz

Školní pomůcky pro děti

lavice, stoly, židle, kreslící potřeby, školní a kancelářské potřeby, školní tiskoviny ..to vše najdete na webu skola-vybaveni.cz

Děti ve školním věku, ale ani mnozí předškoláci, se neobejdou bez školních pomůcek.

Jaké školní pomůcky potřebuje například žák první třídy, to si přiblížíme v následujícím výčtu:

Desky na písmena a číslice, plátěná taška se cvičebním úborem, cvičební obuv se světlou podrážkou, švihadlo, kufřík na pomůcky na výtvarnou výchovu - kalíšek, hadřík, igelitová podložka na lavici, pracovní zástěra (například stará košile) na hodiny výtvarné výchovy, plátěný ubrousek na svačinu, papírové kapesníky, nůžky (kterými lze stříhat papír i textilie), pero, plastová podložka na modelování (asi 25 x 35 cm), modelína, přezůvky v látkovém sáčku, obaly na sešity A4, obaly na sešity A5, obal na notýsek, další obaly podle velikosti pracovních sešitů a učebnic, desky na sešity, papírové hodiny, plochý štětec č. 10, kulatý štětec č. 8, guma, ořezávátko, obaly na učebnice, lepidlo.

přejít na stránku tiskatka.cz »

tiskatka .cz